Dnes dopoledne opět v lese.
Jako první jsem šel na mé místečko s
křemenáči, ale kde nic tu nic...

Už tam prostě nebyly, buď přestaly růst, anebo je někdo vysbíral.
I lišky přestaly růst, ty jsem našel až na výše položených místech, ale dnes jsem je nesbíral. Ovšem jak se zdá, začaly růst praváci.
Říká se, že kde rostou
muchomůrky červené, tam rostou i praváci.

- 10.jpg (274.78 KiB) Zobrazeno 105175 x

- 16.jpg (345.76 KiB) Zobrazeno 105175 x
A opravdu, tady je dnešní úlovek praváků:

- 1.jpg (274.77 KiB) Zobrazeno 105175 x

- 2.jpg (306.71 KiB) Zobrazeno 105175 x

- 3.jpg (1.37 MiB) Zobrazeno 105175 x

- 4.jpg (255.35 KiB) Zobrazeno 105175 x

- 5.jpg (234.58 KiB) Zobrazeno 105175 x

- 6.jpg (267.38 KiB) Zobrazeno 105175 x

- 11.jpg (229.02 KiB) Zobrazeno 105175 x

- 12-3.jpg (924.56 KiB) Zobrazeno 105175 x

- 14.jpg (204.51 KiB) Zobrazeno 105175 x

- 15.jpg (216.29 KiB) Zobrazeno 105175 x
Pak jsem ještě viděl tyto zajímavé houby:

- 13.jpg (427.42 KiB) Zobrazeno 105175 x
Kuřátka:

- 9.jpg (229.48 KiB) Zobrazeno 105175 x
A nakonec klouzky:

- 7.jpg (179.62 KiB) Zobrazeno 105175 x
Tohle je slizoun v slizounu

- 8.jpg (210.86 KiB) Zobrazeno 105175 x
No, a dnes byla kulajda.

- kulajda-1.jpg (162.26 KiB) Zobrazeno 105175 x