Zvětšená prostata

Odpovědět
Uživatelský avatar
stani
Administrátor fóra
Příspěvky: 90
Registrován: stř 08. črc 2020 16:15:03
Kontaktovat uživatele:

Zvětšená prostata

Příspěvek od stani »

Nezhoubné zvětšení prostaty neboli benigní hyperplazie prostaty (BHP).

Problém spousty mužů. Přichází pozvolna, ale jeho léčba není jednoduchá. Buď léky, které hodně mužů nesnáší (přináší velmi nepříjemné stavy), anebo taktéž velmi nepříjemné chirurgické řešení.
Pak jsou tu ještě potravinové doplňky, ale ty víceméně nefungují. Někteří, na tyto látky vysoce senzitivní jedinci, pociťují určité zlepšení, ale celkově vzato jsou to vyhozené peníze.
Je to tedy vcelku problém. Ani Dr. Walker nedává ve své knize recept na zvětšenou prostatu, pouze uvádí recept na Prostatické potíže – což může zahrnovat všechny tři druhy onemocnění prostaty.

Jako hlavní recept lze použít: 500g karotky, 150g červené řepy (může být bulva i s listy) a 150g okurky. Každý den na lačno ráno vypít šťávu, takto alespoň jeden měsíc. K tomu ještě obden přidat šťávu z jednoho citronu vymačkanou do skleničky a smíchanou s vodou. A ještě k tomu přidat alespoň 3x týdně šťávu z cca 600g karotky a 200g špenátu.

Popř. jednodušší (ale také účinný) recept: 750g karotky, 200g špenátu, půlka (většího) citronu - tuto šťávu pít denně alespoň 1 měsíc.

Samozřejmě přísně dodržovat postup.

Je možné, že u někoho to velice dobře zabere a pomůže, ale může se stát, že u někoho méně, nebo třeba i vůbec ne, je třeba to prostě zkusit.


Jak jsem již napsal, je to vcelku problém, a ani s využitím šťáv bohužel není řešení zcela uspokojivé. Budu se tomu do budoucna ještě věnovat.

-----------

Takže v současné době jediná možnost jak problém BHP v pokročilejším stádiu opravdu vyřešit, je miniinvazivní operace metodou REZŪM.
Zároveň se jedná o poměrně šetrnou metodu. Momentálně není žádná jiná lepší možnost. Jediná nevýhoda je, že ji zatím pojišťovny neproplácejí.


Štítky:
Milan Kupka

Re: Zvětšená prostata

Příspěvek od Milan Kupka »

zvětšená prostata mě trápila cca před rokem. pomohli mi bylinky o kterých jsem se dozvěděl tady: xxxxxxxxxxxx konkrétně kopřiva dvoudomá, serenoa plazivá a slivoň africká. bylo tedy zapotřebí jejich dlouhodobé užívání, ale po necelých 2 měsících byly změny už dost viditelné. bylinky užívám doteď i jako prevenci a zatim stale ok.
Uživatelský avatar
stani
Administrátor fóra
Příspěvky: 90
Registrován: stř 08. črc 2020 16:15:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvětšená prostata

Příspěvek od stani »

Milan Kupka píše: stř 06. říj 2021 15:26:55 zvětšená prostata mě trápila cca před rokem. pomohli mi bylinky o kterých jsem se dozvěděl tady: xxxxxxxxxxxx konkrétně kopřiva dvoudomá, serenoa plazivá a slivoň africká. bylo tedy zapotřebí jejich dlouhodobé užívání, ale po necelých 2 měsících byly změny už dost viditelné. bylinky užívám doteď i jako prevenci a zatim stale ok.
Jo jo, přesně to jsem očekával, kdo sem dá jako první odkaz na nějaký web, propagující určitý přípravek.

Sám za sebe mohu říci, že to nefunguje, nebo jen neznatelně. Přesně jak v článku píši: Pak jsou tu ještě potravinové doplňky, ale ty víceméně nefungují. Někteří, na tyto látky vysoce senzitivní jedinci, pociťují určité zlepšení, ale celkově vzato jsou to vyhozené peníze.
Odpovědět